Hakkımızda

Merhaba, Biz Kimiz!?

Dijital ve konvansiyonel pazarlama modelleri konusunda, farklı sektörlerden onlarca şirketin çözüm ortağı olmayı başarmış Zetku olarak, 5 yıldır faaliyet gösteren bir ekibiz.

Web tasarım, logo tasarımı, uygulama tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, SEO danışmanlığı, reklam yönetimi, marka patent hizmeti, sosyal medya danışmanlığı, tanıtım videoları ve ürün fotoğraf çekimi gibi konularda profesyonel ekibimiz ile, senelerdir müşterilerimize üst düzey kalitede, yaratıcılık ile deneyimi harmanlayarak ortaya koyduğumuz özel işler sunuyoruz.

Siz de markanıza değer katmak, rakiplerinizden iletişim diliniz ve dijital dünyadaki konumunuz ile ayrışmak istiyorsanız hizmetlerimiz ile ilgili bizden bilgi alabilirsiniz.

Misyon

Misyonumuz, rekabetin her geçen gün daha fazla attığı reklamcılık dünyasında, markalarımızı her kulvarda öne taşıyacak dijital stratejiler geliştirmektir. Dijital reklamların yanı sıra, marka patent, tanıtım videosu prodüksiyonları, ürün ve menü fotoğrafları çekimi gibi, kurumsal kimliğinizi tamamlayacak çalışmaları üst düzey bir kalite ile yaparak, sizi rakiplerinizden ayrıştırmak misyonlarımız arasındadır.

Vizyon

Dijital pazarlama ve konvansiyonel pazarlama tekniklerini, hizmet verdiğimiz markaları daha ileri bir noktaya taşımak adına sürekli olarak geliştirmek ve inovasyon çizgisini terk etmemek, ajansımızın vizyonudur. Bu kapsamda, profesyonel pazarlama ekibimiz, markanıza değer katabileceğimiz her noktada kendini geliştiren, ürün ve hizmetlerinizi 360 derece bir bakış açısı ile, pazarda daha iyi bir şekilde duyurmak adına çalışmalarını sürdüren kişilerden oluşmaktadır.