Markalar için wordpress: Neler yapabilirsiniz?

Markalar için wordpress: Neler yapabilirsiniz?

aracılığıyla Zetku Dijital Çözümler Mart 01, 2020

İnternet sitesi, bir marka için dijital pazarlama alanında olmazsa olmaz öğeler arasında. Kurumsal ilişkilerinizi yönetebileceğiniz, doğrudan satış yapabileceğiniz, hedef kitlenize çeşitli organik ve reklam kanalları ile ulaşabileceğiniz iyi bir web sitesi, markanıza değer katacak bir etki yaratacaktır. Dünyanın en çok kullanılan web sitesi altyapısı WordPress ise, bu anlamda birçok ihtiyacınıza yanıt verebilen, çok yönlü ve gelişmiş bir sistem sunuyor. Kurumsal kimliği ön plana çıkaran şık tasarımları, içerik odaklı blog ve haber özellikleri, e-ticaret altyapısı sunan Woocomerce yapısı ile WordPress, markanız için oldukça çok yönlü seçenekler sunuyor.

WordPress ile neler yapılabilir?

Gelişmiş bir CMS, yani içerik yönetim sistemi olan WordPress, dünyada en çok tercih edilen internet sitesi altyapısıdır. Bunun nedenleri arasında geliştirilebilir kodlama yapısı, birçok farklı amaca uygun olarak tasarlanabilir sistemi, ciddi ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde çözebilecek yüz binlerce eklentisi ve birçok farklı geliştirici ve ajans tarafından sunulan birbirinden kaliteli temaları yer alıyor. WordPress ile, kurumsal internet sitesi ihtiyaçlarınızı etkili bir şekilde yönetebilirsiniz:

  • Kurumsal internet sitesi
  • Blog / haber odaklı içerik sitesi
  • E-ticaret sitesi
  • Farklı ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş diğer modeller

WordPress dünyası, yukarıda yer alan taleplerinizin tamamını karşılayabilen ve her geçen gün geliştirilen bir altyapıdır.

Arama motoru optimizasyonu için en ideal seçenek

WordPress’i, diğer internet sitesi altyapılarından ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi de, SEO, yani arama motoru optimizasyonu için sunduğu iyi performanstır. Google başta olmak üzere, diğer arama motorları da dahil olmak üzere internet sitenizin arama sonuçları üzerinden, organik yani doğal ziyaretçiye ulaşabilmesi adına gelişmiş bir kodlama mimarisine sahip olan WordPress, bu konuda da tercih sebebidir. Yüzlerce kriteri olan arama motoru algoritmalarına uygun, hedefe yönelik yüksek ziyaretçiye sahip bir internet sitesi sahibi olmak istiyorsanız, WordPress sizin için en ideal seçenek.

Kurumsal WordPress hizmeti ile, dijitale adım atın

Ajans olarak, sunduğumuz hizmetler içinde WordPress yazılım ve tasarım geliştirme süreçlerine de yer veriyoruz. Alanında uzman yazılımcılarımız, tasarımcılarımız ve başta arama motoru optimizasyonu olmak üzere, dijital pazarlamanın tüm enstrümanlarına hakim pazarlama ekibimiz ile, markanız için en ideal WordPress altyapılı siteye sahip olmanız için çalışıyoruz. Kurumsal web sitesi, içerik odaklı siteler, Woocomerce altyapılı e-ticaret çözümleri ve diğer talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Paylaşımlar

Benzer Yazılar