Markalar için mobil uygulamalar: Neler yapabilirsiniz, nasıl fark yaratırsınız?

Markalar için mobil uygulamalar: Neler yapabilirsiniz, nasıl fark yaratırsınız?

aracılığıyla Zetku Dijital Çözümler Şubat 02, 2020

Akıllı telefonlar, sundukları yeni ‘dünya’ ile, seneler önce masaüstü bilgisayarları geride bırakıp global internet trafiğinin büyük kısmına sahip oldu. Bu da, milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmak için en ideal kanallardan birinin mobil platformlar olduğunu doğruluyor. Android ve iOS platformlarında geliştirilen uygulamalar ile her gün milyonlarca kişiye ulaşan markalar, ürün ve hizmetlerini doğrudan sundukları müşterilerine, her an ulaşabiliyor ve doğrudan pazarlama kampanyaları yürütüyor. Birçok şirket ise, kurumsal yönetim süreçlerini iyileştirmek adına personel kadrosuna özel, kurum içi süreçlere özel geliştirdiği uygulamalarla iş süreçlerine değer katıyor.

Her an, her yerde etkileşim

Markanızın, müşterileriniz ile her an iletişim kurabilmesi ve etkileşime geçebilmesi, masaüstü gibi platformlarda mümkün değildir. Ancak mobil uygulamalar, her insanın ortalama günde birkaç saat geçirdiği platformlar olarak müşteri iletişiminde hızlı ve etkili sonuçların alınabileceği alanlardır. Müşterilerin konumunu, iletişim bilgilerini ve ilgi alanlarını analiz ederek ona özel teklifler gönderebileceğiniz derecede esnek ve çok yönlü bir platform olan mobil alanına yatırım yapmak, iş hacminizi geliştirecek bir yaklaşımdır.

Kurumsal süreçlerinizi mobile taşıyın

Mobil uygulamaların, son kullanıcıya ulaşma dışında diğer önemli bir yönü de çalışanlarınız, bayileriniz ya da diğer iş ortaklarınız ile etkili bir çalışma iletişimi ortaya koymanız için geliştirilebilir olmasıdır. Kurumsal süreçlerinizi hızlandırmak, esnek bir hale getirmek adına kurumsal mobil uygulama projelerinin geliştirilmesini sağlayabilirsiniz. Her an, her yerde iletişime ve etkileşime olanak tanıyan mobil platformlar, işinizi geliştirmek ve hacmini büyütmek adına doğru bir çözümdür.

iOS ve Android mobil uygulama geliştirme hizmeti

Mobil yazılım alanında, uzun yıllardır deneyimli profesyonel bir ekiple hizmet veren Zetku olarak, bütçenize uygun, en iyi çözümü bulabilmeniz adına çalışıyoruz. iOS ve Android platformlarında, talep ettiğiniz detayların tamamını içeren, şık ve pratik bir arayüze sahip, en önemlisi de kullanıcı dostu uygulamalar geliştirerek dijital dönüşüm sürecinize değer katıyoruz. Mobil uygulama geliştirme konusundaki tüm projeleriniz için, deneyimli yazılım ekibimiz ile sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Bilgi almak ve projenizi anlatmak için bize ulaşın.

Sosyal Paylaşımlar

Benzer Yazılar