Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi

Yasal Uyarı ve Gizlilik Bildirimi

 

İşbu internet sitesi (https://zetku.com) ve bu sitede yer alan tüm içerik (bilgi, tablo, yorum ve tavsiyeler) ile bunların üzerindeki ticari isim ve ticaret unvanı gibi her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı Zetku’ya aittir.

Zetku markasının adı ve logosu tescilli ticari markaları olup, tüm hakları saklıdır.

Sitede yer alan ve site üzerinden erişilen bilgiler (https://zetku.com), Sitenin sahibi (“Zetku – Ömer Faruk Bozkurt”) tarafından kullanıcılara genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sunulan bilgiler hiçbir şekilde danışmanlık, eğitim veya diğer profesyonel hizmetlerin yerini alma veya alternatifi olarak kullanılma amacı taşımaz. Söz konusu içerik ön bilgilendirme, pazarlama ve ilgili hizmetlerin sözleşmesine esas teşkil etmesi amacıyla paylaşılmaktadır.

Yasal mevzuatın uygulanışı belirli usul, esas ve koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Zetku dijital pazarlama süreçlerinin teknik gerekçeleri nedeni ile sitenin sürekliliğini, gecikmesiz, hatasız, eksiksiz veya virüslerden arındırılmış olacağına yönelik garanti veya taahhüt vermemektedir. Bu nedenle bilgiler, açıkça veya ima yoluyla hiçbir şekilde tam, eksiksiz, doğru veya güncel olduğu yönünde bir garanti içermeksizin, oldukları gibi sunulmaktadır. Zetku  ve ilgili diğer paydaşları işbu Sitenin kullanımı; herhangi bir biçimde kopyalanması, paylaşılması, görüntülenmesi veya başka bir şekilde kullanımından ortaya çıkan doğrudan veya dolaylı zarar ve cezai müeyyidelerden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Sitede sunulan içeriğin telif hakkıyla korunması ve tescilli olması sebebiyle, Site içeriğinin Site sahibinden önceden ve yazılı izin olmaksızın kullanımı yetkisiz kullanım olarak tanımlanmaktadır. Fikri ve mülki hakların ihlali olacak söz konusu yetkisiz kullanım ilgili kişiler adına yasal sorumluluk; maddi ve manevi tazminat yükümlülüğü doğuracaktır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Firmamız, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da talep edilen bilgileri kendisi veya iş birliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.  Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve iş birliği içinde olduğu kişiler tarafından, “Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Zetku; bir tasarım okulu gibi çalışır. İşimizi en iyi şekilde yapmak için sürekli araştırıyoruz, öğreniyoruz ve müşterilerimizi geliştiriyoruz. Bilgiye ve bilginin paylaşılmasına hayranlık duyuyoruz. Müşterilerimizin işlerini özümseyerek onlara bahane değil akıllı çözümler sunuyoruz.

Zetku