WordPress Site Tasarımı

Dijital Medya Tasarımı

WordPress Site Tasarımı

Özet

Wordpress ile, yalnızca kurumsal web sitesi değil WooComerce altyapısı ile profesyonel e-ticaret siteleri geliştirmek de mümkün.

Wordpress, dünyanın en çok tercih edilen içerik yönetim sistemleri arasında ilk sırada gelen bir platform. WordPress altyapısı ile geliştirilen projelerde, web sitenize kurumsal kimliğinizi katabilmeniz, özel istekleriniz doğrultusunda tüm özellikleri değiştirebilmeniz ve siteyi işlevsel bir forma sokabilmeniz adına, WordPress site tasarımı hizmetini sunuyoruz. Her ihtiyaca yönelik çözümler sunan WordPress altyapısı, içerdiği binlerce eklenti ve özellikle internet dünyasında her talebinize dönük seçeneklere sahip. WordPress altyapılı sitenizde fark yaratmak istiyorsanız, profesyonel WordPress hizmetlerimizi incelemelisiniz.

WordPress ile neler yapılabilir?

Kurumsal ve kişisel taleplere, 360 derece olanaklar sunan WordPress yalnızca profesyonel bir kurumsal web sitesi için değil aynı zamanda blog, haber, fotoğraf galerisi, formlar ve aklınıza gelebilecek daha birçok fonksiyonu ile tercih sebebi olmakta. WordPress platformunda, yalnızca kurumsal web sitesi değil aynı zamanda WooComerce altyapısı ile profesyonel e-ticaret siteleri geliştirmek de mümkün. Kısacası ister şirket sitesi, ister e-ticaret sitesi, isterseniz de blog formunda içerik odaklı bir web projesinde, WordPress sizin için en yi alternatiflerden. Grafiker, yazılımcı ve dijital pazarlama uzmanlarımız ile, WordPress’te en iyi sonucu almanız adına, profesyonel bir ekip çalışması ortaya koyuyoruz. Bu kapsamda, aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız:

WordPress Kurulum Hizmeti

İnternet sitenizi yayına alma sürecinin ilk aşaması olan WordPress kurulum hizmeti, doğru bir şekilde yapılmalı ve gerekli ayarları eksiksiz şekilde yerine getirilmelidir. Her sektörde, farklı iş kollarına uygun milyonlarca tema seçeneği içinden ihtiyacınız olan en iyi seçenekleri belirleyip, kurulumu hızlı ve profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.

WordPress E-Ticaret Hizmeti

Günümüzde, e-ticaret hizmeti sunan sitelerin önemli bir kısmının alt yapısı WordPress eklentisi olan WooComerce’dür. Hazır e-ticaret paketlerine nazaran son derece uygun maliyet sunan WooComerce eklentisi ile, ürün ve hizmetlerinizi internet ortamında sorunsuz bir şekilde 7-24 satabilirsiniz. E-ticaret altyapısı kurulum ve özelleştirme çalışmaları, ödeme entegrasyonu ve talep ettiğiniz diğer hizmetleri, deneyimli ekibimiz en iyi sonucu almanız adına titizlikle hazırlıyor.

  WordPress Tema Türkçeleştirme

  Themeforest gibi, önemli tasarım ve yazılımcıların hazırladığı premium WordPress temalarının kurulumunu yaptıktan sonra, en önemli süreç profesyonel bir Türkçeleştirme işlemidir. Kullanıcıların, en iyi deneyimi yaşaması adına sitenin tüm kritik noktalarında, tema dosyalarından gelen İngilizce içerikler Türkçeleştirilmektedir. Dilerseniz sitenizde, Türkçe dışında İngilizce, Almanca gibi farklı dil seçenekleri de ekleyebilirsiniz.

  Site Hızlandırma Çalışması

  Wordpress altyapısını kullanan müşterilerimize sunduğumuz diğer bir hizmet ise, WordPress site hızlandırma işlemidir. Sitenin kodlarından, tasarımından ya da farklı özelliklerinden kaynaklanan yavaşlık sorunu hem müşteri kaybedilmesine, hem de arama motorlarında sitenin otorite kaybetmesine neden olabilen önemli bir sorundur. Bundan dolayı, hız optimizasyonu hizmeti sunmaktayız.

  WordPress Optimizasyon ve SEO

  Uzman WordPress ekibimiz, sitenizin eksiksiz bir şekilde hizmet vermesi ve üst düzey bir kullanıcı deneyimi oluşturması açısından, site optimizasyon çalışması sunmaktadır. Sitenizle ilgili tüm sorunlar, uzman ekibimiz tarafından optimize edilerek, sitenin iyileştirilmesi adına çalışmalar raporlanmaktadır. Optimizasyon çalışmalarımız içerisinde, en önemli hizmetlerimizden birisi de arama motoru optimizasyonu, SEO hizmetidir. Sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkarak trafiğini, dolayısı ile satışlarını ve etkileşimini artırması adına uzman ekibimiz ile, profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

  Makaleler

  İlgili Yazılar