Web Tasarım ve Programlama

Dijital Medya Tasarımı

Web Tasarım ve Programlama

Özet

İnovatif ve modern çözümler sunarak geliştirdiğimiz projelerde, işinize değer katan ve fark yaratan sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Markanızın pazarlama stratejisini oluştururken, artık dijitalden uzak bir konumlama, milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşamama manasına geliyor. Nüfusun yüzde 70’ine yakını, yani 60 milyonun üzerinde internet kullanıcısı olan Türkiye’de, internet ortamında temsil edilmek, markalar açısından son derece önemli. Ajans olarak, web tasarım ve programlama alanında ihtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. İnovatif ve modern çözümler sunarak geliştirdiğimiz projelerde, işinize değer katan ve fark yaratan sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Sade, yaratıcı ve hedef odaklı projeler

Web tasarım alanında sunduğumuz projelerle, kurumsal ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verecek altyapıyı hazırlarken, aynı zamanda da hedef kitlenize en doğru kanallardan ulaşmanızı destekleyecek bir mimari oluşturuyoruz.

Web tasarım dünyasında en son trendleri takip ederek, yaratıcı tasarımsal süreçlerin ardından kullanımı kolay, hızlı ve pratik bir şekilde yönetilebilir, hedef kitleniz ile buluşma süreciniz adına her adımı üzerinde düşünülmüş bir sonuç ortaya çıkarıyoruz. Web tasarım ve programlama süreçlerinde, en önemli adımımız talep ettiğiniz ihtiyaçları, hayalini kurduğunuz tasarımsal model ile nasıl bir araya getireceğimizi planlamaktır. Dijital dünyada, kurumsal kimliğin en önemli parçası olan web sitesi konusunda, sektörünüzde ve rakiplerinize karşı markanızın son derece güçlü, sade ve hedef odaklı bir konuma gelmesini amaçlıyoruz.

Neden web tasarım hizmeti almalısınız?

Günümüzde, gündelik ihtiyaçlardan B2B, kurumsal işbirliklerine kadar, ticari etkileşimin çok önemli bir kısmı internet üzerinden gerçekleşmektedir. İyi bir web sitesi masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve internete bağlanılan diğer araçları baz alarak, kullanıcıların ve potansiyel müşterilerin en hızlı ve pratik bir şekilde nasıl karşılanacağının düşünüldüğü web sitesidir. Kullanıcı deneyimini en üst noktaya çıkartmak adına her aşamasını özenle tasarladığımız dijital süreçler sonucunda, markanız için birçok fayda sağlayacağınız bir web sitesine sahip olacaksınız.

1. İnternet sitesi, markanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde müşterilerinize ulaştırabilecek olan bir platformdur
2. Mobil uyumluluk, responsive tasarım gibi altyapıları barındırarak, müşterilerinize her kanaldan ulaşmanızı sağlar
3. İnternet siteniz üzerinden, ürün ve hizmetlerinizi, kampanyalarınızı hızlı aksiyonlar alarak, reklam yönetimi ile hedef kitlenize duyurabilirsiniz
4. İnternet siteniz üzerinden doğrudan satış yapabileceğiniz gibi, İK gibi diğer departmanlara katkı sağlayacak fonksiyonlar içerebilir
5. Hızlı açılan ve müşterilerin iyi bir deneyim elde ettiği web siteniz ile, arama motorlarındaki görünürlüğünüz ve otoriteniz daha fazla artar
6. Web sitesinin markanız için en önemli avantajı, birçok konuda size ciddi bir zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacak olmasıdır.

    İyi bir kullanıcı deneyimi, mutlu müşteriler

    Sunduğumuz web tasarım ve programlama hizmeti ile, amacımız web sitesine giren her kullanıcının, sunmuş olduğunuz içeriğe sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Yaşadığı deneyimden memnun olan bir potansiyel müşteri, yaşadığı iyi kullanıcı deneyimi (UX) ve etkili bir CRM iletişimi ile, müşteriye dönüşebilir. Bunu sağlamak adına, hem yazılım hem de tasarım açısından hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmanızı sağlamak adına, profesyonel ekibimiz ile çalışıyoruz.

    Yazılım, grafik tasarım, arama motoru optimizasyonu alanlarında uzman ekibimiz ile, markanıza yakışacak ve işinize değer katacak projeler geliştirmek için sizi bekliyoruz.

    Makaleler

    İlgili Yazılar